Międzynarodowe

Jesteś tu: Strona główna » Konkursy » Międzynarodowe

W grudniu 2011r.uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Galerię Twórczości Dziecięcej w Moskwie we współpracy z Rosyjskim Ośrodkiem Nauki i Kultury w Gdańsku.Konkurs został ogłoszony w 50-tą rocznicę wylotu w kosmos pierwszego człowieka-Jurija Gagarina i nosił tytuł "Po raz pierwszy w kosmosie". Na konkurs wysłano18 prac uczniów.Cieszymy się,ponieważ praca Małgosi Wojtczak z kl.VIb została umieszczona w międzynarodowym katalogu wybranych prac.Wszyscy uczniowie otrzymali piękne dyplomy z Moskwy i gadżety.

15 marca 2012 roku odbył się "Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - KANGUR". Wzięło w nim udział 30 uczniów z naszej szkoły w dwóch kategoriach: MALUCH i BENIAMIN.