Wycieczki

Jesteś tu: Strona główna » Wycieczki

8 listopada 2018r. gimnazjaliści oraz uczniowie klasy VII a wyruszyli do stolicy pod opieką p. K. Kopki, p. A. Brzęczek i p. M. Siedleckiej. W planie wycieczki były: zwiedzenie budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, spotkanie z posłami, seans filmowy w kinie.

czytaj więcej

W dniu 26 września 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce, w ramach której zwiedzili Kolegiatę w Tumie, Zamek w Łęczycy oraz Kopalnię Soli Kamiennej w Kłodawie.

czytaj więcej

13 grudnia 2017r. klasy IV b integracyjna i IV c wyjechały do Warszawy na wycieczkę mikołajkową. Organizatorkami wycieczki były panie Jolanta Szcześniak i Monika Siedlecka. W opiece nad dziećmi pomagała p. Jadwiga Stańczyk. 

czytaj więcej

16 listopada klasa V c z wychowawcą p. Izabelą Piecuch oraz 17 listopada 2017 r. klasa IV c wraz z wychowawcą p. Moniką Siedlecką uczestniczyły w wyjściu do studia urody "Lavinia" zorganizowanego z racji uczestnictwa naszej szkoły w programie "Otwarta firma". Uczniowie poznali tajniki funkcjonowania takiej działalności, zapoznali się zadaniami i ofertą firmy oraz specyfiką zawodu kosmetyczki. Cennych informacji dotyczących prawidłowej higieny ciała udzieliła dzieciom właścicielka studia, p. Hanna Lipińska. 

czytaj więcej

Dnia 17. 11. 2017 r. uczniowie Va  i VIb poznali pracę strażaka w ramach akcji „ Dni otwarte strażnicy”. Odwiedzili Komendę Powiatową PSP w Rawie Mazowieckiej. 

czytaj więcej

16 listopada 2017r. klasy IV b i c pod opieką pań M. Siedleckiej, J. Szcześniak i M. Zdulskiej odwiedziły Hurtownię owoców i warzyw Applex. Wyjazd został zorganizowany w ramach udziału w projekcie "Otwarta firma" promującego Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Wolontariuszką, która oprowadziła nas po obiekcie i podała wiele ciekawych informacji na temat funkcjonowania firmy była Pani Prezes - Magdalena Sobczak.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |