Jesteś tu: Strona główna » Wycieczki

Wyjazd mikołajkowy klas IV b,c do Warszawy

13 grudnia 2017r. klasy IV b integracyjna i IV c wyjechały do Warszawy na wycieczkę mikołajkową. Organizatorkami wycieczki były panie Jolanta Szcześniak i Monika Siedlecka. W opiece nad dziećmi pomagała p. Jadwiga Stańczyk.

Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z eksponatami wielu ciekawych wystaw, zaobserwować i zrozumieć różnorodne zjawiska fizyczne, optyczne i przyrodnicze, a także przeprowadzić szereg eksperymentów. Do najbardziej lubianych wystaw należały Teatr Wysokich Napięć, Strefa Światła i Re:generacja.

Kolejnym etapem wycieczki było kino. Dzieci obejrzały film animowany pt." Coco", który wzruszył niejedno z nich, a ponadto opowiadał o ogromnym znaczeniu rodziny i pielęgnowaniu tradycji.

MS